PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD. VE DNECH 29. 3. - 1. 4. 2024 MÁME ZAVŘENO.

Cesta životem v krabičce, Lucie Ernestová

Značka: Lucie Ernestová

Soubor CESTA ŽIVOTEM obsahuje 32 obrázků  velikosti 12 x 17 cm. Z jedné strany kartičky je ilustrace s krátkým textem,  který je na druhé straně rozveden do několika vět. Karty jsou uložené v papírové krabičce.

Dostupnost Skladem*
Kód: CESTA_ZIVOTEM_KRAB
320 Kč
Cesta životem v krabičce, Lucie Ernestová
Značka: Lucie Ernestová

Pokračování úspěšného souboru karet Cesta k sobě. Tentokrát se témata zaměřují na vnímání světa kolem nás a naší cesty životem. Jsou mnohem hlubší a vyvolávají pozoruhodné reflexe.

Život je jako řeka razící si cestu od pramene k oceánům. Občas si lebedíme v zátoce a jindy bojujeme v peřejích. Někdy plaveme s proudem a jindy zase proti. Procházíme různými životními etapami, které nakonec pominou. Náš cíl je být milujícím, spokojeným a moudrým člověkem, který je užitečnou součástí světa. Existuje důvod, proč jsme se narodili, a je jen na nás, kdy to pochopíme.
Celý život se snažíme porozumět sobě a světu kolem nás. Často ale nemůžeme vystoupit z vlastních vzorců chování. Mnohdy si myslíme, že příčinou našeho neštěstí je okolní svět. Ale skutečnou příčinou nespokojenosti je to, jak ho vnímáme. Naše vztahy k lidem, věcem a hodnotám jsou základními principy určujícími naše štěstí.
Obrázky nám poskytují příležitost nastavit zrcadlo vlastním pocitům lépe než slova. Vnímání zrakem je přece o pár desítek miliónů let vyvinutější než porozumění textu. Smyslem obrázků je otevírat důležitá životní témata ve skupině, v rodině a především pro nás samotné. Vyberte si nebo náhodně vytáhněte kartičku a pak si o ní povídejte či přemýšlejte. Pozorujte své pozitivní i negativní reakce. Vzpomeňte si na vlastní prožitky, které se vám k danému tématu vybaví. Nechte se unášet vlastní představivostí. Je to pozoruhodná dobrodružná cesta krajinami vnitřního světa.

Soubor CESTA ŽIVOTEM obsahuje 32 obrázků (včetně úvodního) velikosti 12 x 17 cm. Z jedné strany kartičky je ilustrace s krátkým textem,  který je na druhé straně rozveden do několika vět.

S láskou
Lucie Ernestová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

cesta zivotem v ramecku 1 CESTA_ZIVOTEM_RAM
Pexeso Cesta k sobě, Lucie Ernestová
50 Kč
PEXESO_CESTA K SOBE
Pexeso Cesta životem, Lucie Ernestová
50 Kč
PEXESO_CESTA ZIVOTEM
inspiracni karty on a ona v ramecku 2 PARTNERSKE_KARTY
inspiracni karty on a ona v krabicce 2 ON_A_ONA_KRABICKA
Vymalovánky II. -  Cesta životem, Lucie Ernestová VYMALOVANKY_ZIVOT
Puclíky II., Lucie Ernestová
220 Kč
PUZZLE_PUCLIKY2