PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD. VE DNECH 1. 5. A 8. 5. 2024 MÁME ZAVŘENO.

4 dobrodružné hry, Lucie Ernestová

Značka: Lucie Ernestová
Leporelo herních plánů s kostkou a figurkamiLeporelo obsahuje 4 originálně ilustrované hry různé náročnosti pro předškoláky a malé školáky. Hlavním smyslem her je společná zábava a motivace k hravému učení MATEMATIKY a PÍSMENEK. Soubor her je vyroben jako klasické leporelo z kašírovaného kartonu. Součástí balení je látkový sáček s dřevěnou kostkou a 4 figurkami. Naše hry NEJSOU vyrobené v Číně!
Dostupnost Skladem*
Kód: 4DOBRODRUZNE_HRY
250 Kč
4 dobrodružné hry, Lucie Ernestová
Značka: Lucie Ernestová

Vymyslela jsem knižní leporelovitou konstrukci knížky, která je skladná a výborně se hodí na cesty. U hřbetu je zavěšený látkový pytlíček s dřevěnými figurkami a kostkou. Leporelo se poskládá podle toho, kterou ze čtyř her chcete hrát.

Ztracená Atlantida, je hra pro zábavné učení matematiky. Cestou do cíle musíte pro získání vědomostních krystalů spočítat několik příkladů, přičemž vám pomůžou sčítací perly nebo malá násobilka schovaná na kamenech v hlubinách moře. Hru můžou hrát i mrňata, ty nemusí násobit, stačí když sečtou nebo jen číslo rozpoznají. Pro zvýšení počtářské motivace dáváme do chrámů lentilky nebo rozinky. Cestou se sbírají perly, což vždy vzbuzuje velké nadšení. Ty slouží malým dětem pro názorné sčítání a odčítání. A co teprv souboje, tady začíná to pravé napětí plné zvratů a štěstí. Na soubojových políčkách musíme překonat hodem číselnou sílu mořského tvora a postoupit o rozdíl hodnot. Ani o tom nevíte a už odčítáte do šesti. Prokličkovat mezi chapadly Krakena vyžaduje pořádnou dávku odvahy při kterém si hezky započítáte.

Písmenková pyramida. je hra na principu slovního fotbalu. Skáčeš po písmenkách v patře pyramidy a do dalšího patra se dostaneš, jen když se chytrým slovem dostaneš na schody. Opravdová hra pro koumáky, zcela originální! V herním plánu jsou hledačky jihoamerických zvířat.

No a aby se natrénovala slova na daná písmenka, tak je tu hra Chytré kočky kde si si potrápíte hlavu vymýšlením slov na daná písmena. Vyjmenuješ vždy tolik, o kolik postoupíš po hodu kostkou.

Putování s dinosaury je taková oddechovka, zkratky, vracečky… Sbíráš vejce s dinosauřích hnízd při cestě ke stroji času. Skok přes propast je největší záludností, záleží na správném odrazu… Při tom si procvič názvy základních geometrických tvarů. Dej bacha, ať nešlápneš do dinosauřích bobků! Do hry jsou vpasovaná barevná políčka vztahující k majitelům dané barevné figurky. U těch se dají nastavit vaše vlastní pravidla, která do hry můžou vnést souboje mezi hráči…záleží co vaše děti unesou:)

Obecně se hry snažím dělat nezákeřné. Při vyhazování v člobrdu u nás obyčejně končila hra a figurky letěly ze stolu rukou našeho Lukáše a co teprv když ho vyhodil brácha…

Všechny hry jsou jedno figurkové, akorát rychlé a můžou je hrát děti už od 4 let (znám i tříleté co je hrají).

Leporelo je kašírované na kartonu 2 mm a při rozložení má velikost 98×34 cm.

4 dobrodružné hry jsou druhé z mé série čtyřher. První 4 veselé hry jsou pro děti už od 3 let a jsou opravdu veselé.

Vaše Lucie Ernestová

HMOTNOST 580 g
ROZMĚRY 2.5 x 27 x 34 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

4 vesele hry 1
250 Kč
4VESELE_HRY
4 zvířátkové hry, Lucie Ernestová
250 Kč
4ZVIRATKOVE_HRY
4 přírodovědné hry, Lucie Ernestová
250 Kč
4PRIRODOVEDNE_HRY
Inspirační praporky - velké, Lucie Ernestová PRAPORKY_VELKE
Pexeso Magicon, Lucie Ernestová
50 Kč
PEXESO_MAGICON