PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD.

Moudrost lůna, Aon Prakasha Anaiya, Aon Prakasha Padma

Probuzení zapomenutého tvořivého potenciálu. ženství Moudrost lůna vychází z posvátných tradic starověké Indie, Tibetu, Egypta, gnostického křesťanství a judaismu. Přináší ženám sílu, aby si uvědomovaly intuitivní hlas lůna i v době mimo těhotenství a měsíční cyklus, aby odemkly mocný vnitřní zdroj tvořivosti, porodily nové vědomé děti a umožnily duchovní růst a transformaci nejen sobě.

Dostupnost Skladem*
Kód: 9788075003034
430 Kč
Moudrost lůna, Aon Prakasha Anaiya, Aon Prakasha Padma

Moudrost lůna vychází z posvátných tradic starověké Indie, Tibetu, Egypta, gnostického křesťanství a judaismu. Přináší ženám sílu, aby si uvědomovaly intuitivní hlas lůna i v době mimo těhotenství a měsíční cyklus, aby odemkly mocný vnitřní zdroj tvořivosti, porodily nové vědomé děti a umožnily duchovní růst a transformaci nejen sobě, ale také svým mužům.

Autoři do knihy zahrnuli cvičení, jež čistí minulost, uvolňují toxické emoce, otevírají energetické dráhy lůna, aktivují posvátné smyslné já, uvádějí vztahy do rovnováhy a využívají tvořivý potenciál. Součástí knihy jsou také důvěrné osobní příběhy žen, které otevření lůna zažily. Kniha objevuje zapomenuté posvátné podoby lůna po celém světě a odhaluje, jak jsou energie lůna zásadní pro zrození nové civilizace při duchovním posunu roku 2012. Doprovodným materiálem je vložené 44minutové CD, obsahující hudbu a zvuky, jež podporují probuzení těchto tvořivých sil.

 

Nakladatel Maitrea
Rok vydání 2018
Vydání 1.
Jazyk česky
Nosiče 1x CD, 1x kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty