Treková bota Surtur Black Leder Unisex, Sole runner
Kožené barefoot boty pro každé roční období. Nová treková bota od Sole Runner Surtur má vodoodpudivý, prodyšný, příjemně měkký kožený svršek z naolejované nubukové kůže s voduodpudivou úpravou.
Kožené barefoot boty pro každé roční období. Nová treková bota od Sole Runner Surtur má vodoodpudivý, prodyšný, příjemně měkký kožený svršek z naolejované nubukové kůže s voduodpudivou úpravou a všitým jazykem.
Díky tomu jsou tyto boty Sole Runner skutečnou alternativou k těžším turistickým botám se silnou podrážkou.
Využijete je nejen na turistiku, ale i k džínům.
Svrchní materiál: kůže, hydrofobní (odpuzuje vodu, není vodotěsná)
Zapínání: tkanička
Tvar: Široký pro normální až široké nohy. Vpředu široký střih.
Hmotnost: 250 gr. 40
Podešev: podešev silná přibližně 6 mm pro přímý kontakt se zemí.
Vyjímatelná stélka
|
38 |
248 |
93 |
|
39 |
255 |
95 |
|
40 |
262 |
97 |
|
41 |
268 |
99 |
|
42 |
273 |
102 |
|
43 |
279 |
105 |
|
44 |
285 |
107 |
Péče: Doporučujeme pravidelné používání impregnačního spreje, který zajistí větší odolnost proti špíně a vodě. Boty nepromáčejte a nesušte u zdrojů tepla, pro dosušení a odstraní případného zápachu doporučujeme polštářky SmellWell. Na čistění doporučujeme čistící pěnu Pedag.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdoorová obuv |
|---|---|
| EAN: | 841097130429 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
