PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD. V PÁTEK 5. 7. MÁME ZAVŘENO.

Svrchní kalhotky DUO XL 2018 - Zelená + Sovy, Bamboolik

Značka: Bamboolik

Svrchní kalhotky XL - takzvané „svrchňáky“, které použijete přes Noční kalhotkovou plenu XL. Pro větší děti (cca do 6 let, s váhou zhruba 15-25 kg), které ještě nejsou úplně bez plenek. Používají se především jako svrchní vrstva na noc. 
 
Dostupnost Skladem*
Kód: 99089
539 Kč –24 % 405 Kč
Svrchní kalhotky DUO XL 2018 - Zelená + Sovy, Bamboolik
Značka: Bamboolik
99089 z1
Výprodej
539 Kč –24 %

Nepromokavá vrstva, která udrží vše v suchu.

Takzvané „svrchňáky“, které použijete přes Noční kalhotkovou plenu XL. Pro větší děti (cca do 6 let, s váhou zhruba 15-25 kg), které ještě nejsou úplně bez plenek. Používají se především jako svrchní vrstva na noc. 

 

Svrchní kalhotky Bamboolik jsou:

  • Velmi voděodolné a velice prodyšné. Jde o materiál membránového typu (PUL), kalhotky nic nepropustí na oblečení, zatímco pokožka pod nimi může dýchat, mnohem víc, než v konvenčních jednorázových plenách. Díky tomu (a na základě vlastních zkušeností a četných zkušeností našich zákazníků) můžeme prohlásit, že látkové pleny prudí děti mnohem méně než pleny jednorázové. (Příjemným bonusem pak může být to, že děti posléze méně prudí své rodiče.)
  • Velmi variabilní. Velikostí se přizpůsobí jak miminku, tak většímu batoleti. Dají se totiž snadno zmenšit a zvětšit za pomoci patentek na přední straně kalhotek.
  • Velmi lemované, mají dvojí lemování kolem nožiček. Proč by Vás to mělo zajímat? Protože čím víc lemování, tím lepší pojistka proti nežádoucímu úniku.

Proč Bamboolik?

Je to lokální firma. Všechny výrobky jsou vyrobeny v ČR, z velké části v chráněných dílnách. Materiály nakoupené v ČR, pokud to není možné, tak v Evropě. 

Velikost: Pro větší děti (cca 15-25 kg).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: