Zimní boty s membránou - modré vločky (B5441103), FARE BARE
Značka: FARE BARE
Model s membránou
• Zimní hřejivá podšívka se středně dlouhým vlasem
• Stélka MERINO
• Střih vhodný na průměrný i vyšší nárt
• Tloušťka podešve 4 – 5 mm
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem* Skladem* Skladem* Skladem* Skladem* Skladem* Zvolte variantu
Kód: B5441103/24 B5441103/25 B5441103/26 B5541103/28 B5541103/29 B5541103/30 Zvolte variantu
Značka: FARE BARE
b5441103 2
Výprodej Externí sklad Membrána
TABULKA VELIKOSTÍ
23 155 mm 66 mm 171 mm 0 mm 284 g 90 mm
24 162 mm 68 mm 175 mm 0 mm 300 g 90 mm
25 167 mm 69 mm 179 mm 0 mm 321 g 95 mm
26 172 mm 70 mm 183 mm 0 mm 336 g 95 mm
27 180 mm 71 mm 187 mm 0 mm 352 g 100 mm
28 186 mm 75 mm 195 mm 0 mm 367 g 110 mm
29 193 mm 77 mm 199 mm 0 mm 386 g 110 mm
30 200 mm 80 mm 204 mm 0 mm 412 g 115 mm
31 206 mm 82 mm 208 mm 0 mm 425 g 115 mm
32 213 mm 84 mm 212 mm 0 mm 443 g 120 mm