PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD. VE DNECH 1. 5. A 8. 5. 2024 MÁME ZAVŘENO.

Aby porod nebolel (vykládací karty), Lucie S. Groverová

Těhotenství a porod jako příležitost k práci na sobě - celosvětově unikátní originální vykládací karty (včetně pracovní knihy) pro ženy v očekávání

Dostupnost Skladem*
Kód: POROD_KARTY
438 Kč
Aby porod nebolel (vykládací karty), Lucie S. Groverová
To jakým způsobem přijdeme na svět, ovlivňuje celý náš život ať už si to uvědomujeme či nikoliv.
Díky tzv. limbickému otisku, který získáváme během porodu, vstupujeme do života s vzorci chování, které nás buď posilují, nebo naopak oslabují či dokonce díky nim zůstáváme v roli oběti, případně si je předáváme z generace na generaci. 
Prostřednictvím vykládacích porodních karet se můžete podívat právě na to, který vzorec chování vás v té které chvíli a životní oblasti ovlivňuje, ale také zároveň poodkrýt způsob řešení, kudy z mnohdy bludných kruhů ven, nebo jak se do nich vůbec nedostat. Karty jsou také skvělou pomůckou při komunikaci s dítětem během prenatálního období. Jejich prostřednictvím může dítě vyjádřit co prožívá ať už ve vztahu s maminkou, tatínkem, sourozencem...okolím, ale také třeba gynekologem, porodní asistentkou či porodníkem, které přizvete do tak jedinečného procesu jako je lidské zrození. Komunikací s dítětem během těhotenství budujete základ jeho sebe-vědomí. Právě ve chvíli, kdy ho berete na vědomí, může vznikat vědomí "já jsem". Existuji. Pevný základ do celého dalšího života.Doba kdy bylo dítě během těhotenství povážováno za pouhopouhý vyvíjející se nevědomý "plod", je pryč.  I ještě nenarozené děti používají celou škálu smyslů.
Práce s kartami je zároveň součástí předporodní přípravy a příspěvkem pro co nejpřirozenější příchod lidské bytosti na svět.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

hypnoporod
268 Kč
9788073873646
495 bg BOSONAHE
fascinujici mysl novorozeneho ditete david chamberlain 9788090662971
355 big 9788075000521
Potřebujeme porodní asistentky?, Odent Michel 9788075003003