PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD.

Karty V očekávání, Tereza Rajnoha

Značka: Tereza Rajnoha

Sada karet s otázkami týkajícími se těhotenství, porodu i období po porodu. Otázky podněcují vědomý přístup k těmto fázím ženského života.

Dostupnost Skladem*
Kód: 39892
400 Kč
Karty V očekávání, Tereza Rajnoha
Značka: Tereza Rajnoha

Sada karet s otázkami týkajícími se těhotenství, porodu i období po porodu. Otázky podněcují vědomý přístup k těmto fázím ženského života.

Obsahuje: 36 karet s otázkami, 2 karty na vlastní poznámky a 1 kartu s průvodním textem produktu. Vše v papírové krabičce a v sjednoceném, jemném designu.

Přichází chvilka pro Vás a Vaše miminko.
Prostor pro naladění se na své těhotenství.
Okamžik naslouchání sobě samým.
Vzhůru do toho!Karty V očekávání jsou výsledkem různých uvědomění, kterými jsem si během prvních let vlastního mateřství prošla.

S myšlenkou vytvořit nějaké "tahací" karty jsem si pohrávala už delší dobu. Ale nevěděla jsem, co by mělo být jejich tématem. A najednou, během mého druhého těhotenství, téma bylo tu. Sama jsem právě toto své těhotenství prožívala velmi poklidně, s velkou důvěrou ve vše, co se stane. Právě důvěru a klid jsem v ženách prostřednictvím karet chtěla podpořit.

Příčilo se mi psát nějaké "poučky", proto jsem zvolila formu otázek, na které si každá žena odpoví sama.

Jde o soubor celkem 36 otázek, nad kterými mi v těhotenství a v období před porodem připadá dobré se zamyslet (klidně i opakovaně). Na většinu z nich navazují ještě podotázky, které rozvíjejí téma karty, případně mohou ženu nasměrovat, pokud by si nebyla jistá, jak je otázka myšlena. 


Nejvhodnější jsou pro individuální práci, jelikož někdy jdou do hloubky a pro ženu tím pádem mohou být odpovědi intimní. Ale také je možností do chvilek s kartami zahrnout blízkou osobu, se kterou chceme své pocity sdílet (např. partnera, přítelkyni, dulu...). Případně se nad tématy můžete zamyslet samy a následné pocity s někým blízkým sdílet. To už je jen na Vás.

Myslím, že neprohloupíte, když karty zakoupíte v jakékoli fázi těhotenství. Pokud je máte už od počátku, můžete se k nim v průběhu měsíců vracet. Pokud se Vám do rukou dostanou až koncem těhotenství, mohou ve Vás zase otevřít téma, které si díky tomu budete moci ještě před porodem zpracovat.

 

Snažila jsem se, aby karty byly příjemným zážitkem i po stránce estetické, tak snad se Vám budou líbit.
 
Využijte sadu V očekávání jako možnost udělat si svůj malý rituál a zaměřit pozornost na Vaše těhotenství.

 

Děkuji za možnost být prostřednictvím těchto karet střípkem v mozaice zrození nového života.

 

S láskou,
Tereza Rajnoha

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: