PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD.

Čtvercová mušelínová plena (bílá), Bamboolik

Značka: Bamboolik
Klasická čtvercová plena, kterou potřebuje do výbavičky úplně každý
 
 
Dostupnost Skladem*
Kód: 99779
149 Kč –26 % 110 Kč
Čtvercová mušelínová plena (bílá), Bamboolik
Značka: Bamboolik
ctvercova plenka prirodni 0 1 z1
Výprodej
149 Kč –26 %

Klasická plena, čtvercová plena, český čtverec, čč, mušelínová plena…. pozor, to není pět různých produktů! Máme tím na mysli tu nejklasičtější plenu ze všech, synonymum toho, co se téměř každému vybaví při slově „plena“.

Tuto plenku ve výbavičce pro miminko rozhodně potřebujete! A je úplně jedno, jestli hodláte své miminko přebalovat do látkových plen nebo jste se rozhodli pro pleny jednorázové.

Tyto plenky jsou vyrobené v ČR, z evropské biobavlny s GOTS certifikátem. Ušité jsou v šicí dílně, která zaměstnává především maminky malých dětí (do 4 let věku) nebo ženy samoživitelky. Cenově proto budou naše plenky vždy výš, než na první pohled stejné plenky, které byly ovšem kompletně vyrobené v Asii nebo plenky, které sice byly ušity v ČR, ale materiál má svůj původ v Asii. (Nic proti těmto plenám. Jenom Bamboolik se rozhodl, že chce vyrábět skutečně české plenky bez kompromisů.)

Technické parametry:

Rozměry: 70 x 70 cm

Složení: 100% GOTS biobavlna, gramáž 120g/m2

Údržba: 

Informace k údržbě: Čtvercové pleny můžete jednorázově vyprat na 90oC, častěji to ale prosím nedělejte, běžně perte na 60 oC. Devadesátkou plenám zkracujete životnost, přičemž za běžných okolností je 60 oC z hygienického hlediska dostatečné. Sušit v sušičce pleny můžete.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty