PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD.

Vztahy bez stížností, Will Bowen

Značka: Lucie Ernestová

Pozitivní transformace osobních, pracovních a milostných vztahů

Dostupnost Skladem*
Kód: VZTAHY
229 Kč
Vztahy bez stížností, Will Bowen
Značka: Lucie Ernestová

Tím, že si stěžujeme, vytváříme mezi sebou určité spojení. Je snadné si společně zanadávat a přidat se ke všeobecné rozmrzelosti. Nejvíce ze všeho si ale stěžujeme na druhé lidi, což vede k negativním a nezdravým základům našich vztahů – ať už jde o rodinu, partnera, přátele nebo další lidi, které běžné potkáváme v našem každodenním životě. 
Kniha Vztahy bez stížností přichází s revolučními vhledy a nástroji ke zlepšení všech vašich vztahů. Naučíte se, jak si přestat stěžovat na své blízké, překonat pocity prázdnoty, zklamání a nedostatečnosti, které stížnosti způsobují, a jak si vybudovat silné pozitivní naplňující vztahy, ve kterých se budete cítit dobře. V knize najdete také informace z nových výzkumů o stěžování, inspirativní a výmluvné příběhy a praktická cvičení. 

„Udělejte si takovou malou mentální inventuru: vezměte si papír a sepište si všechny problémy a výzvy, se kterými se právě teď potýkáte – co vás zrovna trápí, štve, zkrátka, co ve vás vyvolává negativní pocity. Pak se sami sebe zeptejte: Co z toho se týká druhých lidí? Pravděpodobně zjistíte, že většina vašich problémů nějakým způsobem souvisí s druhými lidmi a je možné je přinejmenším zmírnit tím, že zlepšíte vaše vztahy. V této knize najdete vše, co k tomu budete potřebovat.“

Autor: Will Bowen
Ilustrace na obálce: Lucie Ernestová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Svět bez stížností, Will Bowen
200 Kč
SVET_BEZ
MAKETA kniha
159 Kč
9788073705428
Citový život zvířat - Peter Wohlleben, Kazda 9788090578890