PROVOZNÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 10-13, 14-17 HOD. V PÁTEK 5. 7. MÁME ZAVŘENO.

Požehnání, ne prokletí, Jane Bennettová

Značka: DharmaGaia

Hledáte knihu, která vám a vaší dceři poskytne informace o první menstruaci, které budou zároveň praktické, ale také podané citlivě a s úctou k tomuto úžasnému přechodovému období? Pak je tato kniha právě pro vás!

Umožníte-li své dceři pochopit, že menstruace je požehnání, a ne prokletí, předáte jí dar nevyčíslitelné hodnoty.

Dostupnost Skladem*
Kód: POZEHNANI_DHARMA
208 Kč
Požehnání, ne prokletí, Jane Bennettová
Značka: DharmaGaia

Jane Bennettová: Požehnání, ne prokletí
Průvodce pro matky a jejich dospívající dcery
 

Zahoďte Děvčátka, na slovíčko –
tato kniha je mnohem lepší – pro mámy i dcery!

 
O knize:

Pro dospívající dívku je mimořádné období první menstruace (menarché). Je to doba, ke které je třeba přistupovat s úctou, doba, v níž budoucí žena prochází možná tím nejdůležitějším přechodovým rituálem.

Autorka vyvrací zakořeněné představy o menstruaci jako o prokletí a nahrazuje je pozitivním a osvíceným pohledem na menarché a menstruaci. Praktické rady, jak dceři menstruaci vysvětlit, jak jí pomoci, aby si poradila s výkyvy nálad a s bolestí, ale i třeba s antikoncepcí, napomohou tomu, že vaše dcera získá ke své menstruaci zdravý přístup. 

Vedle informací vycházejících z vědeckých poznatků i ze starých tradic různých národů v knize najdete i jednoduchá užitečná cvičení, která jsou prospěšná k úlevě při menstruačních bolestech či k posílení hormonální rovnováhy.

Umožníte-li své dceři pochopit, že menstruace je požehnání, a ne prokletí, předáte jí dar nevyčíslitelné hodnoty!

O autorce:
 
Jane Bennettová původně působila ve sféře sociální práce a zabývala se hypnoterapií. Nyní pracuje jako národní australská koordinátorka projektů zaměřených na oblast přirozené plodnosti. Zvláště se zajímá o to, aby se přístup k menstruaci jako k něčemu trapnému a zahanbujícímu proměnil v pozitivní a posilující zkušenost, a pomáhá ženám naladit se na cykly přírody prostřednictvím menstruačního cyklu. 

Jane Bennettová je nejen dcerou, ale i matkou a s děvčaty a mladými ženami pracuje s velkým zaujetím. Od roku 2000 vede workshopy nazvané Požehnání, ne prokletí, určené pro matky a dcery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Rudý měsíc, Miranda Gray
298 Kč
RUDYMESIC
Rozkvétající žena, Mary Dillonová
108 Kč
ROZVETAJICI_ZENA